Keszthelyi siker a fedett pályás atlétikai országos bajnokságon

2023. március 2. (csütörtök)
Két aranyéremmel tért haza a fedett pályás atlétikai országos bajnokságról Kusztor Virág.

A keszthelyi sportoló távolugrásban és hármasugrásban is a dobogó tetejére állhatott. A KVDSE atlétája hármasugrásban 11,93 méterrel lett győztes, távolugrásban pedig 556 centiméterrel lett a legjobb. Edzője, Csikós József annak is örült, hogy tanítványa két év betegséggel eltelt idő után tért vissza a pályára, és ilyen remek eredménnyel rukkolt ki. Kusztor Virág koronavírus-fertőzésen esett át és az utótünetek akadályozták a versenyzésben. Közösségi oldalán úgy fogalmazott Csikós József: két nehéz év után visszaadta a sors Virágnak, amit addig elvett! A KVDSE edzője reméli, hogy tovább haladnak ezen az úton.