KÖZLEMÉNY a Keszthelyi Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadásával kapcsolatban

2024. május 17. (péntek)

A Keszthelyi Polgármesteri Hivatal júniusi-júliusi ügyfélfogadásával kapcsolatban Keszthely Város Jegyzője az alábbiakról tájékoztatja a lakosságot.

A 2024. június 9. (vasárnap) napjára kitűzött Európai parlamenti képviselők, helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek, valamint nemzetiségi önkormányzati képviselők választására tekintettel 2024. június 10. (hétfő) napján a Keszthelyi Polgármesteri Hivatalban az ügyfélfogadás szünetel.

A Közszolgálati Tisztviselők Napjára tekintettel, valamint Keszthely Város Önkormányzata Képviselő-testülete a Közszolgálati Tisztviselők Napjának munkaszüneti nappá nyilvánításáról szóló 2/2019. (II. 1.) önkormányzati rendeletére figyelemmel 2024. július 1. (hétfő) napján a Keszthelyi Polgármesteri Hivatal zárva tart.

Szíves megértésüket köszönjük.

Keszthely, 2024. május 16.

Dr. Gábor Hajnalka

jegyző