5326 találat
Meleg köddel a szúnyogok ellen
Meleg köddel a szúnyogok ellen 2024. június 25. (kedd) Keszthelyen hétfő este volt szúnyoggyérítés.
Fehér bundás találkozó
Fehér bundás találkozó 2024. június 25. (kedd) Svájci fehér németjuhász találkozó és sportnap volt a tóparton
Nyitott ajtókkal a látogatók előtt
Nyitott ajtókkal a látogatók előtt 2024. június 24. (hétfő) A múzeumoké volt a főszerep szombaton
Átvett megbízólevelek
Átvett megbízólevelek 2024. június 24. (hétfő) Cél a közös összefogással elért fejlődő város
Óvatosan, ha a szabadban gyújtunk tüzet!
Óvatosan, ha a szabadban gyújtunk tüzet! 2024. június 24. (hétfő) Idén már csaknem harminc helyszínre riasztották a zalai tűzoltókat szabadtéri tűz miatt.
Dr. Tóth Gergely: meg fogjuk védeni a Fidesztől a Festetics-kastélyt
Dr. Tóth Gergely: meg fogjuk védeni a Fidesztől a Festetics-kastélyt 2024. június 24. (hétfő) A Fidesz helyi csoportjának közleménye kapcsán megkerestük dr. Tóth Gergely megválasztott polgármestert.
Fidesz: A keszthelyiek őszinteséget érdemelnek!
Fidesz: A keszthelyiek őszinteséget érdemelnek! 2024. június 24. (hétfő) A Fidesz helyi csoportja azt kérdezi Dr. Tóth Gergelytől: személyével a Momentum Mozgalom nyert önkormányzati választást Keszthelyen?
Diákmunka: még mindig a vendéglátósok a fő munkáltatók
Diákmunka: még mindig a vendéglátósok a fő munkáltatók 2024. június 21. (péntek) A most kezdődő szünidővel egyre több diák vállalhat nyári munkát.
Pedagógus: ki szívét osztja szét
Pedagógus: ki szívét osztja szét 2024. június 21. (péntek) A keszthelyi pedagógusokat köszöntötték csütörtökön a Balaton Színházban.
Figyeljünk a gyermekekre az utak mellett
Figyeljünk a gyermekekre az utak mellett 2024. június 21. (péntek) A rendőrség arra hívja fel a figyelmet, hogy a sofőrök legyenek nagyon körültekintőek.
Kerekeztek a Pelso Társaság tagjai
Kerekeztek a Pelso Társaság tagjai 2024. június 21. (péntek) Hetvenöt kilóméteres távot tettek meg a polgármesteri kerékpártúrán.
Óvoda: nyári üzem kezdődik, ősztől átszervezés lesz
Óvoda: nyári üzem kezdődik, ősztől átszervezés lesz 2024. június 20. (csütörtök) Jövő héttől megkezdődik a nyár a Keszthelyi Életfa Óvoda és Bölcsődében.
Vitorlás nyílt nap volt a Keszthelyi Yacht Clubnál
Vitorlás nyílt nap volt a Keszthelyi Yacht Clubnál 2024. június 20. (csütörtök) Általános iskolásokkal ismertették meg a vitorlázás és a Balaton szépségeit.
Halászlé- és Harcsafesztiválra várják az érdeklődőket
Halászlé- és Harcsafesztiválra várják az érdeklődőket 2024. június 20. (csütörtök) Vasárnapig tart a gasztroesemény a Balaton-parton.
Átvehették megbízóleveleiket a nemzetiségi önkormányzat tagjai
Átvehették megbízóleveleiket a nemzetiségi önkormányzat tagjai 2024. június 20. (csütörtök) Öt jelölt indult az öt képviselői helyért, így mindannyian mandátumot szereztek.
Egyre több módszerrel próbálkoznak a csalók
Egyre több módszerrel próbálkoznak a csalók 2024. június 20. (csütörtök) Megszaporodtak az online csalások.
KultUp: színházi és művészeti élmények
KultUp: színházi és művészeti élmények 2024. június 19. (szerda) A Déryné Program részeként másodszor látogatott el Keszthelyre a KultUp.
5 pecsétért járt a fagyi
5 pecsétért járt a fagyi 2024. június 19. (szerda) Családi- és gyermeknapot szerveztek az Egry Általános Iskolában.
Hőségriadó van, legyünk körültekintőek!
Hőségriadó van, legyünk körültekintőek! 2024. június 19. (szerda) Helyenként akár 39 fok is lehet a napi maximum hőmérséklet.
“Együtt dobban a szív” - családi délután a Vadaskertben
“Együtt dobban a szív” - családi délután a Vadaskertben 2024. június 18. (kedd) A “Nemzeti összetartozás napja” alkalmából, de annak utóünnepléseként szerveztek a hétvégén egy családi napot egy keszthelyi étteremben.