Hirek

5147 találat
Költészet napi vetélkedő VSZK-s módra
Költészet napi vetélkedő VSZK-s módra 2024. április 11. (csütörtök) A kollégium első alkalommal tisztelgett a líra ünnepe előtt.
Élményutazás Keszthelyen a barokk fényében
Élményutazás Keszthelyen a barokk fényében 2024. április 11. (csütörtök) Ételkóstolóval egybekötött élményutazásra hívta vendégeit a VSZK.
Korán rajzottak ki a méhek
Korán rajzottak ki a méhek 2024. április 11. (csütörtök) A szokásosnál jóval korábban indult a méhészek szezonja.
Folyamatosak a haltelepítések
Folyamatosak a haltelepítések 2024. április 10. (szerda) A magyar tenger különböző pontjain engedik be az uszonyosat a vízbe.
Még lehet jelentkezni az Ifjú Kócsagőr Programra
Még lehet jelentkezni az Ifjú Kócsagőr Programra 2024. április 10. (szerda) A lehetőség azoknak ajánlott, akik mélyebben szeretnének belemerülni a természetvédelem gyakorlati világába.
Egyre több a kerékpáros
Egyre több a kerékpáros 2024. április 10. (szerda) A jó idő miatt a szokásosnál hamarabb vették elő a kerékpárokat a biciklizés szerelmesei.
Elektronikusan is lehet ügyet intézni a választással kapcsolatban
Elektronikusan is lehet ügyet intézni a választással kapcsolatban 2024. április 10. (szerda) Minden információ rendelkezésre áll a valasztas.hu weboldalon.
A hulladék felhalmozása életet is követelhet!
A hulladék felhalmozása életet is követelhet! 2024. április 10. (szerda) Nem csak rendkívül gyúlékony a szemét, de a tűzoltók bejutását is megnehezítik a felhalmozott tárgyak.
Sokan vettek részt az egészségügyi szűréseken
Sokan vettek részt az egészségügyi szűréseken 2024. április 9. (kedd) A különböző betegségek korai felfedezése akár életet is menthet.
Báloztak a cserkészek
Báloztak a cserkészek 2024. április 9. (kedd) Megrendezték hagyományos locsolóbáljukat a cserkészek.
Járdákat és utakat újítanak fel Keszthelyen
Járdákat és utakat újítanak fel Keszthelyen 2024. április 9. (kedd) A város több pontján aszfaltoznak a szakemberek, a tervezés során lakossági igényeket is figyelembe vettek.
Terveink - A jövőt építjük II.
Terveink - A jövőt építjük II. 2024. április 9. (kedd) Az önkormányzat jövőbeli fejlesztési tervei Keszthelyen.
Terveink - a jövőt építjük
Terveink - a jövőt építjük 2024. április 9. (kedd) Az önkormányzat jövőbeli fejlesztési tervei Keszthelyen.
Melegben kopnak a téli abroncsok
Melegben kopnak a téli abroncsok 2024. április 8. (hétfő) Hirtelen jött a meleg. Az autósok nyárigumira váltanak.
Fehérvasárnapi határjárás
Fehérvasárnapi határjárás 2024. április 8. (hétfő) Felelevenítették a határjárás hagyományát Keszthelyen.
Városismereti séták a Fasorok Városa programban
Városismereti séták a Fasorok Városa programban 2024. április 8. (hétfő) Új programsorozatban ismerheti meg az érdeklődő Keszthely természeti és épített örökségét.
Az orgona felújítására gyűjtöttek
Az orgona felújítására gyűjtöttek 2024. április 5. (péntek) A Balaton Színházban szervezett jótékonysági táncestet a Keszthelyi Református Gyülekezet.
Május 21-ig lehet leellenőrizni a tervezeteket
Május 21-ig lehet leellenőrizni a tervezeteket 2024. április 5. (péntek) A magánszemélyek jóvá nem hagyott tervezetei május 21-én automatikusan bevallássá válnak.
Április 15-ig kell befizetni a gépjárműadót
Április 15-ig kell befizetni a gépjárműadót 2024. április 5. (péntek) Az adószámot vagy az adóazonosító jelet fel kell tüntetni a közlemény rovatban.
Közzétették a jelöltállításhoz szükséges ajánlások számát Keszthelyen
Közzétették a jelöltállításhoz szükséges ajánlások számát Keszthelyen 2024. április 4. (csütörtök) Az egyes kerületekben eltérőek a számok.