Hirek

5067 találat
Vízhiány várható a Kisfaludy utcában 2024. március 18. (hétfő)
Megnyitott az óriáskerék szezon
Megnyitott az óriáskerék szezon 2024. március 14. (csütörtök) Szeptemberig várja a vendégeket a Balaton-parton Keszthely egyik legnépszerűbb attrakciója.
Bemutatták a Fidesz jelöltjeit 2024. március 14. (csütörtök) Március 12-én döntött a keszthelyi egyéni körzetekben induló képviselőjelöltekről a helyi szervezet.
A város fejlesztési terveit vázolta a polgármester a vállalkozói klub ülésén
A város fejlesztési terveit vázolta a polgármester a vállalkozói klub ülésén 2024. március 14. (csütörtök) A Keszthely Térségi Vállalkozói Klub legutóbbi ülésén Manninger Jenő polgármester volt a meghívott.
Átadták az új játszóteret Keszthelyen
Átadták az új játszóteret Keszthelyen 2024. március 14. (csütörtök) A játszótér része a Keszthely Zöld Város projektnek, amiben a park rekonstrukciója is szerepelt.
Fontos és kötelező a biztonsági öv használata
Fontos és kötelező a biztonsági öv használata 2024. március 14. (csütörtök) Ezen a héten zajlik a passzív biztonsági eszközök használatának ellenőrzése Európa-szerte.
A KDNP is támogatja Manninger Jenőt
A KDNP is támogatja Manninger Jenőt 2024. március 13. (szerda) Manninger Jenő közösségi oldalán köszönte meg a támogatást.
Nagymama-unoka nap és önkéntes toborzás
Nagymama-unoka nap és önkéntes toborzás 2024. március 13. (szerda) Az Aktív Aranykor című idősügyi koncepció keretében szerveztek programokat Keszthelyen.
Pro bono - jogsegély a rászorulóknak
Pro bono - jogsegély a rászorulóknak 2024. március 13. (szerda) Ingyenes jogi tanácsadást nyújt a rászorulóknak egy keszthelyi ügyvédi iroda.
Vízhiány várható a Kisfaludy utcában 2024. március 13. (szerda)
Vágányzári hirdetmény
Vágányzári hirdetmény 2024. március 13. (szerda)
Vigyázzunk a sünökre!
Vigyázzunk a sünökre! 2024. március 12. (kedd) A kerti tavaszi munkák során fokozottan figyeljünk a rőzserakásokban megbújó állatokra.
Sütivásárt tartottak Natalia gyógyulásáért
Sütivásárt tartottak Natalia gyógyulásáért 2024. március 12. (kedd) A vasárnapi jótékonysági eseményen 171 ezer forintot gyűjtöttek össze.
Április 15-ig kell befizetni a gépjárműadót
Április 15-ig kell befizetni a gépjárműadót 2024. március 12. (kedd) A befizetési határidő változásáról mindenki határozatot kap a Nemzeti Adó- és Vámhivataltól.
Nem beszél még a gyerek? Ne késlekedjünk szakembert keresni!
Nem beszél még a gyerek? Ne késlekedjünk szakembert keresni! 2024. március 12. (kedd) Logopédus szakmai napot tartottak Keszthelyen.
Szivárványszínű Balaton - festőverseny az Egry iskolában
Szivárványszínű Balaton - festőverseny az Egry iskolában 2024. március 12. (kedd) A “Balaton festőjéről” emlékezett meg születési évfordulója közeledtével az Egry József Általános iskola.
Megelevenedett a Pilvax Kávéház Keszthelyen
Megelevenedett a Pilvax Kávéház Keszthelyen 2024. március 11. (hétfő) A Nemzeti Kör március 15-hez kapcsolódva szervezte meg a méltán nagysikerű programot.
Tízedszer is várják a kalandtúrázókat
Tízedszer is várják a kalandtúrázókat 2024. március 11. (hétfő) Ismét elrajtolt a Szerelmes Kalandtúra, a programhoz folyamatosan csatlakozhatnak a párok.
596 km, 197 úszó
596 km, 197 úszó 2024. március 11. (hétfő) Négy év kihagyás után rendeztek ismét 24 órás úszást a Csik Ferenc Tanuszodában.
Bemutatta második jelöltjét a KÉVE
Bemutatta második jelöltjét a KÉVE 2024. március 11. (hétfő) Horváth Balázst indítja a szervezet a 7-es választókerületben a júniusi helyhatósági választáson.