Április 30-ig igényelhető újra LED-izzó

2024. április 26. (péntek)
KesztHelyi identitás
Újra jelentkezhetnek a keszthelyiek a lakossági LED-csere programba. Ezúttal azok igényelhtenek izzókat, akik az előző akcióról lemaradtak – tájékoztatott webes felületein Keszthely Város Önkormányzata.

A programba április 30-ig lehet regisztrálni a ledcsere.hu oldalon a „Jelentkezés” gombra kattintva. Igényelni az tud, akinek a nevén van a villanyszámla.

Azok, akik legutóbb regisztráltak, április 29-től vehetik át az izzókat a Fejér György Városi Könyvtárban. Fontos, hogy az átvétel előtt telefonon egyeztetni kell az intézménnyel. Az átvételhez személyi igazolvány és lakcímkártya szükséges. Amennyiben nem az veszi át, akinek a nevére szól a villanyszámla, úgy két tanú által aláírt meghatalmazásra is szükség van. Az önkormányzat tavaly év végén csatlakozott a kormány által támogatott lakossági LED-csereprogramhoz, melynek az energiatakarékosság és az alacsonyabb környezeti terhelés a célja.