Bemutatkoztak az ellenzéki jelöltek

2024. április 3. (szerda)

Bemutatta a június 9-i önkormányzati választás helyi képviselőjelöltjeit az ellenzéki pártok által támogatott Dr. Tóth Gergely polgármesterjelölt.

Az ellenzéki jelöltek 10 szervezetet képviselnek, de a választásokon egy jelölő szervezet égisze alatt indulnak. Az 1-es választókerületben a jelenleg is önkormányzati képviselő, Dékány Péter, a DK vármegyei 2-es választókerületének elnöke méretteti meg magát. A 2-es választókerületben Klaczné Tar Ibolya, nyugalmazott gyógypedagógus indul. A 3-as választókerületben Kendeh Gusztávot jelölték. A 4-es választókerületben Barna Dániel agrármérnökre, a VÁRTAK elnökségi tagjára lehet szavazni. A 6-os választókerületben Szántó András agrármérnököt indítják, a 8-as választókerületben pedig Tóth Balázs vállalkozóra lehet voksolni. Az 5-ös választókerületben a KÉVE által korábban már bemutatott, az MSZP-t képviselő Horváth Balázs, a 7-es körzetben pedig Rizsányi Zoltán indul.