Elfogadásra került Keszthely Város Önkormányzata 2020. évi költségvetése

2020. február 14. (péntek)

STABILITÁS ÉS BIZTONSÁG a 2020. évi költségvetés két legfőbb szempontja.

Elfogadta a képviselő testület Keszthely Város Önkormányzata 2020. évi költségvetését. Nagy Bálint polgármester kiemelte, hogy az idei költségvetés elsődleges célja egy biztonságos és stabil alap kialakítása, a jövőbeni fejlesztések számára és a korábbiaknál hatékonyabb és eredményesebb önkormányzati struktúra felépítéséhez, ami valóban a keszthelyieket szolgálja.

Bezárás