Elkezdődött a keszthelyi bölcsőde közbeszerzési eljárása

2024. május 23. (csütörtök)
KesztHelyi identitás

Elkezdődött a keszthelyi bölcsőde közbeszerzési eljárása – erről is tárgyalt csütörtöki rendkívüli ülésén a keszthelyi képviselőtestület.

Az önkormányzat 420 millió forint vissza nem térítendő támogatást kapott a projektre. Az ajánlattételi felhívásra nyolc kivitelező jelentkezett. A részvételi jelentkezéseket külön bizottság bírálta el. Egy keszthelyi Kft. jelentkezésénél kizáró okot állapítottak meg. Ez a cég volt a Helikon park rekonstrukciójának kivitelezője.

Költségvetési ügyek is napirendre kerültek. A képviselők a Károly Gyula utca víziközműveinek kiépítésére, a Goldmark Károly utca csapadékvíz-elvezetésére, Rákóczi téri járdafelújításra és Napsugár utcai kerítésépítésre szavaztak meg forrásokat. Az augusztusi keszthelyi Bujtor István Filmfesztiválhoz 15 millió forint támogatást ad az önkormányzat.

Hársfalvi Ákos – Keszthelyi TV