Elkezdődött a LED izzók kiosztása

2024. április 29. (hétfő)
KesztHelyi identitás

A könyvtárban lehet átvenni az izzókat. Aki lemaradt, keddig igényelhet.

A lakossági csereprogram keretében igénylők mától vehetik át az energiatakarékos izzókat a Fejér György Városi Könyvtárban. Az átvételhez a kiküldött szerződés, személyi okmányok és egy villanyszámla szükséges. 172 igénylőt szolgálnak ki a könyvtár munkatársai összesen 2200 izzóval.

A nagy érdeklődésre való tekintettel Keszthely Város Önkormányzata és a CYEB jóvoltából a LED-csereprogram ismét elérhető a keszthelyieknek. Aki az előző turnusról lemaradt, az holnapig, azaz április 30-ig igényelhet ingyenes fényforrásokat a ledcsere.hu oldalon a „Jelentkezés” gombra kattintva. Az önkormányzat tavaly év végén csatlakozott a kormány által támogatott lakossági LED-csereprogramhoz, melynek az energiatakarékosság és az alacsonyabb környezeti terhelés a célja.

Hársfalvi Ákos – Keszthelyi TV