Ingyenes az óriáscsúszda a Helikon strandon

2009. július 21. (kedd)

Július elejétől már nem csak a Városi, hanem a Helikon strandon is ingyenes az óriáscsúszda használata a keszthelyi fürdőhelyeket üzemeltető VÜZ Kft. döntése szerint. A kisgyerekesek számára ez jelentős megtakarítási lehetőség, főleg a keszthelyi lakosok számára, akik térítés nélkül mehetnek be a Helikon strandra.

További újítás, hogy július 8-ától a fürdővendégek üdülési csekkel is fizethetik a belépőjegyüket és bérletüket a város mindhárom strandján.

A múlt évi sikerekre hagyatkozva az idén is tartanak animációs programokat a keszthelyi Városi strandon. A sportfoglalkozásokat, játékos vetélkedőket, gyerekeknek rendezett versenyeket gyakorlott animátorok irányítják. A részletes programok plakátokon olvashatók a strandon, illetve a VÜZ Kft. honlapján (www.monitormagazin.hu)