Különdíjas lett a keszthely.hu

2024. február 13. (kedd)
KesztHelyi identitás

Különdíjas lett a keszthely.hu az Év honlapja megmérettetésen.

22. alkalommal rendezték meg a digitális marketing szakma legrangosabb hazai eseményét.  Ebben az évben rekordmennyiségű, 287 nevezés érkezett, melyek közül a szakmai zsűri több mint 30 kategóriában 88 pályaművet díjazott. Keszthely weboldala az Önkormányzatok és települések kategóriában kapott elismerést. A városi platformok nem először voltak eredményesek ezen a versenyen. 2022-ben a Hello Keszthely alkalmazás zsebelte be a fődíjat. Ezek a méltatások sokat jelentenek a városnak.

„Ez azért fontos, mert sokat dolgoztak rajta és az volt a cél, hogy Keszthelynek tulajdonképpen azt lássák, hogy a mai kornak megfelelő honlapja van. És remélem a fiataloknak is szolgál ez, de az idősek is használják már az internetet. Mindent megtalálnak rajta. És nagyon jó kialakítással csinálták meg és remélem, hogy egyre többen innen fogják megtudni az információkat. Az itt lakókat szolgálja, de természetesen a turistákat is ez a honlap. Folyamatosan fejlesztjük, mert mindig van mit javítani. Ez is azt mutatja, hogy egyre többen keresik Keszthelyt, egyre népszerűbb és a mai világban ehhez már hozzájárulnak a honlapok.” – osztotta meg Manninger Jenő polgármester.