Idén is strandkönyvtár a Városi strandon

2013. július 11. (csütörtök)

Július 22-e és augusztus 10-e között a Fejér György Városi Könyvtár ismét várja kedves régi és leendő olvasóit a Városi strandon.

Strandkönyvtárunk hétfőtől vasárnapig 10-től 17 óráig tart nyitva a strand főbejáratától 100 m-re, a kabinoknál. Standunkon lehetőség van újságolvasásra, könyvkölcsönzésre, valamint régi könyvek megvásárlására is. A könyvkölcsönzés feltétele a könyvtárba való helyszínen történő beiratkozás, vagy 500,- Ft kaució befizetése.

Válasszon kedvére való krimit, vagy akár romantikus olvasmányokat, forgassa a Zalai Hírlapot, a Nemzeti Sportot, a Nők Lapját, a Blikket vagy a Storyt. Kösse össze a kellemest a hasznossal: látogasson el strandkönyvtárunkba, majd legyen rendszeres olvasónk egész évben, s vegye igénybe intézményünk teljes körű szolgáltatását Keszthelyen, a Zeppelin téren!