Kampányszabályzatot készített a Keszthelyi Televízió

2024. április 17. (szerda)

Kampányszabályzatot készített a Keszthelyi Televízió a 2024-es helyhatósági és EP választásra.

Szerkesztőségünk ebben határozta meg, hogy jelölteknek és jelölő szervezeteknek milyen megjelenési, bemutatkozási lehetőségeik vannak április 20. és június 9. között a Keszthelyi Televízióban és a Balatoni Krónika újságban. Médiumunk az ismert indulóknak elküldte a szabályzatot, melyben foglaltak csak abban az esetben érvényesek, amennyiben azt az érintett pártok, szervezetek képviseletre jogosult vezetői, vagy a független jelöltek aláírásukkal ellátják. A szabályzat elérhető televíziónk honlapján. Amennyiben általunk nem ismert induló is élni kíván a megjelenési lehetőséggel, kérjük keresse fel szerkesztőségünket.

Magyarország Köztársasági Elnöke 2024. június 9-re tűzte ki a helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek, valamint az Európai Parlament magyarországi képviselőinek választását.

A SZABÁLYZAT A KÉPGALÉRIÁBAN ÉRHETŐ EL