Keszthelyi imázs- és reklámfilm pályázat

2011. szeptember 3. (szombat)

Keszthely Város Önkormányzata Polgármesteri Kabinete pályázatot hirdet „Imázs- és reklámfilm Keszthely” címmel.

A pályázat elsődleges célja, hogy felhívja a figyelmet Keszthely város természeti és épített értékeinek turisztikai jelentőségeire, valamint a térségünkben zajló kulturális, sport- és szabadidős programok sajátos „Balaton-parti” hangulatára. A pályamunka szólhat a város múltjáról, jelenéről és jövőbeni mindennapjairól, közérdeklődésre számot tartó eseményekről, hangulatokról, benyomásokról, illetve bemutathatja a városnak az alkotó által sajátnak érzett arcát.

Lényeges, hogy a beadott pályamű alkalmas legyen Keszthely népszerűsítésére, a város marketingkampányában történő felhasználásra, valamint promóciós ajándékként történő terjesztésre.

Letölthető:
Pályázati feltételek