Ki korán kel, aranyat lel! – Nyereményjáték a keszthelyi Városi Piacon

2013. november 18. (hétfő)

A mondás igazzá is válhat, hiszen aki korán kilátogat a keszthelyi Városi Piacra, az biztosan aranyat érő termékek közül válogathat. Friss hazai zöldségek, gyümölcsök, édességek és remek minőségű áruk várják az érdeklődőket. A hamisítatlan vásári hangulat szintén értékesebbé és színesebbé teszi a szürke hétköznapok bevásárlásait.

November 30. és december 21. között még egy aranyat érő indok miatt is érdemes lesz a megszokottnál korábban kilátogatni a Városi Piacra. Ugyanis az adventi hétvégék szombati piacnapjain, aki először vásárol annál az árusnál, ahol elrejtették az ajándékcsomagot; nemcsak egy értékes pillanattal, de számos hasznos dologgal is gazdagodni fog. Legyen Ön a szerencsés első vásárló!

A promóció időtartama: 2013. november 30. és december 21. között a szombati piacnapokon. A promóció nyertese az lehet, aki a feltüntetett időpontokban az első vásárló, abban az üzletben vagy árusnál, ahol az ajándékcsomag elhelyezésre került!

(forrás: Monitor Magazin www.monitormagazin.hu)