Kiállítással kezdődött a könyvtári program

2021. szeptember 13. (hétfő)

A Fejér György Városi Könyvtár kiállítással kezdte az őszi programsorozatát.

A Fejér György Városi Könyvtárban Füzesi Zoltán L-Égi szemmel című kiállításával vette kezdetét az őszi rendezvénysorozat. A könyvtár tervei szerint a jövőben havonta rendeznek kiállítást. A hévízi fotográfus 62 fotója olyan hangulatot teremt a könyvtár olvasótermében, mintha a természetben lenne a látogató. A megjelenített pillanatok, az ismert városkép, a színek világa magával ragadja az érdeklődőt. A tárlat szeptember 25-ig látogatható.

„Főleg helybeli és Balaton környéki képekből gyűjtöttem egy válogatást. A nevében is benne van, hogy L-Égi szemmel. Benne van a lég. Nagyon sok égbolt van benne, Balaton, fények és az ég. Fentről kaptam az ihletet, hogy …igen elő kell venni a gépet és meg kell örökíteni, amit látok, mert nagyon egyedi és különleges.”– monda el a kiállító fotográfus.

Hegedüs Éva – Keszthelyi Televízió