Köszönet (nem csak) az ügyeletben lévőknek

2014. január 2. (csütörtök)

A sok éves hagyományt tartva, az idei év utolsó napján köszöntötte Ruzsics Ferenc polgármester az ügyeleteket.

Elsőként a Keszthelyi Katasztrófavédelmi Igazgatóságot kereste fel, ahol Laczikó Károly vezetőnek és a szilveszter éjjelén ügyeletet adó tizenhat munkatársának köszönte meg egész éves munkáját. Azt, hogy ha segíteni kellett, akkor azonnal indultak, segítve a bajban, Keszthelyen és a környékbeli településeken. Mindannyiuknak ételeket tartalmazó szilveszteri csomagot adott át.

(A képre kattintva a Monitor Magazin képgalériája nyílik meg.)

Ezután a Keszthelyi Rendőrkapitányságra vezetett az útja, ahol dr. Horváth István rendőrkapitányt és a szolgálatban lévő rendőröket köszöntötte, jó közbiztonságot, boldog újévet kívánva, kifejezve reményét, hogy 2014-ben is jó kapcsolatot ápol majd a város és a rendőrkapitányság.

Végezetül a mentőállomást kereste fel, ahol, mint kiderült, öten álltak szolgálatban szilveszter éjjelén. A polgármester az egész évre szóló köszönet mellett jó munkát kívánt, s örömét fejezte ki, hogy a mentőállomás a jövő évben megújulhat, s méltó körülmények között működhet majd.

(forrás, fotó: Monitor Magazin www.monitormagazin.hu)