MAGÁN- ÉS EGYÉB SZÁLLÁSHELYEK MINŐSÍTÉSÉRŐL SZÓLÓ SZÁLLÁSADÓI FÓRUMR

2022. november 9. (szerda)

A Magyar Turisztikai Minőségtanúsító Testület Nonprofit Kft., a Keszthely Város Önkormányzata és a Nyugat-Balatoni Turisztikai Iroda Nonprofit Kft. szállásadói fórumot szervez a magán- és egyéb szálláshelyek minősítésének témakörében, amelyre Önt is tisztelettel meghívjuk!

Időpont: 2022. november 9., szerda, 16:30 óra

Helyszín: Keszthely, Balaton Színház

16:00 – 16:30 Regisztráció

16:30 – 16:40 Köszöntő, a rendezvény megnyitása

Vozár Péterné alpolgármester,

Keszthely Város Önkormányzata

16:40 – 16:55 Magyar Turizmus Akadémia képzési lehetőségei szálláshely-szolgáltatók részére

Lénárd Gábor Balázs ügyvezető,

Magyar Turizmus Akadémia

17:00 – 18:00 A magán és egyéb szálláshelyek minősítése

Horváth István Magán-és egyéb szálláshelyek minősítésében közreműködő vezető szakértő

Henyecz Krisztina vezető turisztikai szakértő

Magyar Turisztikai Minőségtanúsító Testület Nonprofit Kft.

18:00 – 19:00 Kérdések és válaszok

A rendezvény célja, hogy tájékoztatást nyújtson a magán és egyéb szálláshelyek üzemeltetői részére a szálláshely-minősítés teljes folyamatával kapcsolatosan. A szakmai program kitér a regisztráció folyamatára, a 109 pontból álló kritériumrendszerre, a jó és rossz gyakorlatokra, valamint a helyszíni minősítésre való felkészülésre.

A programon való részvétel díjtalan, de regisztrációhoz kötött.

Kérjük, részvételi szándékát legkésőbb 2022. november 8. kedd, 12:00 óráig szíveskedjen jelezni a fórum regisztrációs felületén, amely EZEN A LINKEN érhető el.