Testületi ülés: elektromos busz lehet Keszthelyen

2024. június 27. (csütörtök)

Az első félév utolsó soros ülését tartotta ma a keszthelyi képviselő-testület.

Elektromos buszra pályázik Keszthelyen a Volánbusz. A vissza nem térítendő támogatás igényléséhez szükséges az önkormányzat támogató okirata, melyet meg is szavazott a grémium.

Górcső alá vették az elmúlt esztendő adózási tapasztalatait. Az előterjesztésből kiderül, hogy 2023-ban 667 millió forinttal nőtt az adóbevétel az előző évhez képest. Döntött a testület a Keszthelyi Televízió Szervezeti és Működési Szabályzatának módosításáról, valamint az ügyvezetői teendők ellátásról. A képviselők tárgyaltak még költségvetési, illetve személyi ügyekről, helyi rendeletekről és támogatási kérelemről. Az ülésről készült felvételt teljes hosszában megtekinthetik 19:45-től az Önkormányzati Híradóban, illetve televíziónk honlapján.

Hársfalvi Ákos – Keszthelyi TV