Tűz a Szalasztó utcában

2010. november 2. (kedd)

Vasárnap este leégett a Szalasztó utca 20. szám alatti önkormányzati ingatlan tetőtere. Személyi sérülés nem történt és a lakásokban sem keletkezett tűzkár. A városvezetés gondoskodott az ott élők elhelyezéséről és azonnali szociális segéllyel támogatja az érintetteket.

A tetőtérben a lakók által felhalmozott ruhanemű égett el; az egyelőre nem tisztázott, hogy mi okozta a tüzet. Az önkormányzat azonnal megkezdte a kárelhárítást: ideiglenesen áramot biztosított, és lehetőséget adott az átmeneti lakhatásra a károsultaknak a város szociális ellátó-intézményében.

Az azonnali intézkedéseket követően ma megkezdődött a teljes felülvizsgálat és a helyreállítás: a tető kijavítása, villanyszerelési munkák és egyéb szükséges feladatok annak érdekében, hogy mielőbb visszaköltözhessenek a lakók az ingatlanokba.

(fotó: Keszthelyi TV www.tvkeszthely.hu)