Új ügyvezető a VÜZ Nonprofit Kft. élén

2012. április 18. (szerda)

Közös megegyezéssel távozik posztjáról Végh Szilárd, a Keszthelyi Városüzemeltető Egyszemélyes Nonprofit Kft. eddigi ügyvezető igazgatója. Keszthely Város Önkormányzata Képviselő-testülete április 18-ai rendkívüli ülésén járult hozzá a munkaviszony megszüntetéséhez és vonta vissza az ügyvezető igazgatói megbízást.

A száz százalékban önkormányzati tulajdonú cég ügyvezetői teendőinek ellátásával a 2012. április 20-ától 2013. március 31-éig terjedő időszakra – az előző ügyvezető határozott idejű munkaszerződése lejártának napjáig – Göncz Attilát bízta meg a képviselőtestület. Göncz Attila a VÜZ Nonprofit Kft. pénzügyi biztosaként az elmúlt hónapokban figyelemmel kísérte a társaság gazdasági, jogi, pénzügyi működését, és segítette a felügyelőbizottság munkáját.

Az ügyvezető igazgatói pozíció 2013. április 1-jétől pályázat útján kerül betöltésre, a pályázati kiírás részleteiről várhatóan 2012. decemberi soros ülésén dönt a keszthelyi képviselőtestület.