Új ügyvezetője van a Keszthelyi Televíziónak

2023. január 2. (hétfő)

Január elsejétől Podlovics Pétert bízta meg a városvezetés a társaság vezetésével.

Podlivics Péter keszthelyi születésű, korábban a telekommunikációs, szolgáltató és idegenforgalmi területen dolgozott. Az új vezető megköszönte elődeinek, hogy olyan céget hagytak rá, melynek szakmai körökben is nagyon jó hírneve van. Célja, hogy a keszthelyi és nem keszthelyi nézők is az igényeiknek megfelelő, folyamatos híradást kapjanak. A tévéképernyő mellett a közösségi médiára is nagy hangsúlyt kíván fektetni a Keszthelyi Televízióval az új ügyvezető.

„Szeretném gazdaságilag stabilizálni a cégnek a működését, hisz abból tudunk fejlődni és a mai gyors technológiai fejlődésnek megfelelően a technikai, technológiai háttereket lekövetve legyen szabad keze a televíziónak ahhoz, hogy ezeket meg tudják lépni. Elődöm is rengeteget fejlesztést hajtott már végre, ezeket a fejlesztéseket szeretném tovább vinni. Szeretnénk nagyon sok élő közvetítést, szeretnénk kinn lenni az emberek között, megszólítani az utca emberét” – nyilatkozta a tévévezető.

Hársfalvi Ákos – Keszthelyi TV